Dezenfeksiyon Uygulaması

Nano Shield Nedir?

Nano Shield, nano gümüşiyon teknolojisi kullanılarak içerisindeki özel ilave koruma kalkanı (back shield) ile dünyada ilk ve tek, a+ kalite hijyen standartlarında, uzun süre etkili dezenfeksiyon uygulama hizmeti verir.

Hastalarımızın Ülkemize Maliyeti

Ülkemiz de sağlık harcamalarınnın maliyeti her sene %30 oranında artmaktadır.

Temizlik ve Dezenfeksiyon

Mevcut diğer temizleme yöntemleri ile yapılan temizliklerde, bakterilerin, mantar ve mikropların, suya ve birçok temizlik malzemesine dayanacak yapıda olmaları, etil alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yok olmaları nedeniyle, çok kısa hijyen sağlayabilmektir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi
ULV cihazı ile tüm hacimlere uygulanır.
Uzun süre etki antibakteriyel ve anti viral etkenlik gösterir.
Uyguladığı tüm yüzeylerde etkilidir.
Sağlık Bakanlığından onaylıdır.
Alkol içermez.
Biyosidal ürün yönetmenliklerine uygundur.
Toksik ve kansorejen değildir.
Uygulaması kolay, etkisi uzun sürelidir.
Organik kokuları ve bazı kimyasal kokuları yok eder.

Etkenlik Süresi

Uygunlama etkenlik süresi, risk seviyesine, ortamın kişi sirkülasyon adedine, temizlenme sıklık ve niteliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Labaratuar test sonuçlarına göre sentetik lif üzerindeki bakteri etkenliği 3. ay ay da %76 olarak tespit edilmiştir.(In vitro)

Bakteri Ölçümü

Bakteri ölçümü için ATP ölçer – luminometre kullanılır. Bu sayede yüzeylerden swap çubukları ile alınan numuneden RLU* cinsinden, mm2 de kaç bakteri adedi olduğu tespit edilir.

Uygulama Ölçüm Serfitika

Uygulama ve hijyen ekspertiz raporundaki ölçüm sonuçlarını sembolize eden A kalite standartı, A4 boyutunda sertifika verilir.

Okul Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile çoçuklarınızın eğitim görüp eğlendiği okullarda bulunan virüs ve bakterileri uzun süreli olarak yok etmekteyiz. bu uygulamamızla çocuklarınızın sağlığını tehdit eden tüm etmenlerden koruyor ve güvenle eğitim görmesini sağlıyoruz. Daha Fazla bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konut Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak Konut Dezenfeksiyonu uygulamamızla evinizde sağlığınıza zararı olan tüm bakterileri ve virüsleri ortadan kaldırıp sizlere mutlu ve sağlıklı ortam imkanı sunuyoruz. Daha Fazla bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Site Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak sağlıklı ve konforlu yaşam imkanı sunan Site Dezenfeksiyonu hizmetimiz ile sizleri bakterilerden ve virüslerden sizleri koruyarak mutlu bir hayat sürmenizi sağlar. Daha Fazla bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak Alışveriş merkezlerinde birçok bölgelerde bulunan bakteriler ve virüsler sağlığınıza tehdit etmektedir. Alışveriş Merkezi Dezenfeksiyon uygulamamızla bakterilere ve virüslere karşı etkili malzemelerimizle bu tehditleri ortadan kaldırıyoruz. Daha Fazla bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Merkezi Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak Alışveriş merkezlerinde birçok bölgelerde bulunan bakteriler ve virüsler sağlığınıza tehdit etmektedir. Alışveriş Merkezi Dezenfeksiyon uygulamamızla bakterilere ve virüslere karşı etkili malzemelerimizle bu tehditleri ortadan kaldırıyoruz. Daha Fazla bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otel Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak Otellerinize gelen insan kalabalığı ile otel odalarında virüsler ve bakteriler ortama yayılırlar. Ortama yayıldığından dolayı müşterilerinizin sağlığını tehtid eder. Bu neden Nano Gümüş İyon Teknolojimiz ile otelinizde bulunan bakterileri ve virüsleri ortadan kaldırarak müşterilerinizin sağlıklarını koruma imkanı sunuyoruz. Daha Fazla bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş yeri Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak işyerlerinizde ortak kullanılan ofis araç gereçleri çalışanlarınızın sağlığını tehdit etmekle birlikte iş verimliliğini düşürür. Bu nedenle ofisinizde bulunan bakteriler ve virüslerin yok edilmesi için Nano Gümüş Teknolojimizle dezenfeksiyon edilmesi gerekir. Dezenfeksiyon işlemi tamamlandıktan sonra sağlık bir iş ortamı sağladığından çalışanlarınızın iş verimliliği de artacak ve bu sorunlarınızdan kurtulacaksınız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika Dezenfeksiyonu

Agy Prokimya olarak fabrikaların dezenfeksiyonu ürettiği ürünlerin kalitesi ve sağlığı için son derece önemlidir. Dezenfeksiyon yapılmaması halinde ortamda bulunan bakteriler ve virüsler üretilen ürünlerde yuva yapabilir. Bu durumdan kurtulmak için son teknoloji ürünümüz olan Nano Gümüş İyon Teknolojimiz ile fabrikanızın dezenfeksiyon işleminden geçmesi gerekmektedir. Bu işlemi tabi tutulduktan sonra fabrikaların Bakteri ve virüs tehditi ortadan kalmış olur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Görüşmesi
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?