Kaymaz Zemin

Uzun yıllardır tecrübemizin bize katmış olduğu bilgi ve güçle firmalara ya da tehlikeli zeminlerde çalışmak durumunda kalan kısaca bize ihtiyaç olunan her yerde bulunuyoruz. Firmalara zemin uygulamaları yaparak bireylerin rahat ve güvenli zeminlerde hareket kabiliyetlerinin kısıtlanmamış olduğu alanlar bırakıyoruz. Peki bu durumda siz neden kaymaz zemin uygulaması yaptırmalısınız? Uygulamayı yaptıranların iki ayrı nedeni bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi personellerinin güvenliği bir diğeri ise tamamen yasal mevzuata uyma ihtiyacıdır. Dilerseniz gelin bu iki ayrı konuyu size kısaca özetleyelim.

Üzerinde bulunduğumuz zemin tehlikeli denilebilecek kadar kaygansa ve bu durum herhangi bir sıvının yere dökülmesi ile katlanarak artıyorsa tehlikenin bulunduğu zemine acilen kaymaz zemin uygulaması yapılmalıdır.

…Seçimlerinizden bir tanesi bu olabilirken: Türkiye Cumhuriyeti Devleti topraklarında faaliyet gösteren tüm işletmelerin uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kurallardan bir tanesi de yine Devletin düzenlemiş olduğu zeminin kaydırmayan zemin haline dönüştürülmüş olmasıyla alakalıdır.Bir diğeri de yine yukarıda açıklamış olduğumuz seçenek olabilir. Şayet iki seçimden bir tanesi sizin için uygunsa ve tarafınızca size en uygun olan seçeneği seçtiyseniz şirketimizin referanslarına göz gezdirebilirsiniz.

Whatsapp Görüşmesi
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?