Kurumsal

2009 Büyük Bir Boşluk
“AGY Prokimya’nın Kuruluşu”
AGY PROKİMYA Eskişehir merkezli olup 2009 yılından bugüne kadar Türkiye’nin her yerine hizmet vermiş olup zeminlerinde tehlike olan firmalara kaymaz zemin uygulaması yapmıştır.

2017
Hatta ülke topraklarına sığamamış ve 2017 yılı itibariyle Yavru vatan K.K.T.C.’de de kaymaz zemin uygulamaları ile hizmet vermeye başlamıştır. Yaptığımız AR-GE çalışmalarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizi inovatif ürünler ile buluşturmaktayız.

Türkiye’nin Kaydırmaz Zeminle Buluşması

Kuruluşumuzdan itibaren 2011 yılına kadar onlarca fabrika ve oteller ile çalıştık. Çalıştığımız firmalar hem hizmetten hem kaliteden memnun kalmış olmalılar ki sayelerinde network ağımızı daha fazla geliştirerek neredeyse binlerce firmayı kaymaz zemin ile buluşturmuş olduk. Bizler hizmetimizi yaparak memnun kaldık çalıştığımız firmaların personelleri de bu vizyona sahip iş verenleri sayesinde memnun bir şekil de çalışma yaşamlarına geri döndüler.

Kaydırmaz Bantlar Sayesinde Merdivenler Daha Güvenli

Pürüzü olmayan ayakkabı giyildiğinde ya da yağmur ve karlı havalarda hastahane, belediye binaları, otel girişleri gibi mermer zemin ve türevleri ile hoş gözükmesi amaçlı olarak yaptırılan merdivenler kayganlığı hat safhaya çıkartmaktaydı. Bizlerde kaymaz zemin gibi merdivenlere de farklı bir bakış açısı getirerek kaydırmaz bant uygulamalarına başladık.

Karo, Cilalı Zeminler,
Fayans,
Metal ve Epoksi gibi hemen hemen tüm zeminlere kaymaz bant uygulaması yaptık.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Uzun yılların verdiği tecrübe size hizmet etmek için bize sık sık yol göstermektedir. Gereksiz malzeme kullanımından kaçınıp proje için tam zamanın da ve mükemmel kaliteyle işinizi teslim ediyoruz.

Vizyonumuz

Yaptığımız işi kaliteli yaptığımız sürece müşteri memnuniyetimizi görmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizleri hem motive etmekte hem de gücümüzü arttırmaktadır. Bu gücü ve motivasyonu kaybetmemek adına işimizi severek ve en kaliteli halde teslim etmeyi firma olarak prensip edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

Agy Prokimya olarak kurulduğumuz günden bu yana okul,ev ve iş yerlerinde meydana gelen kaygan zeminlere bağlı kazaları indirgemeyi amaç edinmiş olup bu hususla ilgili AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Garantili Sertifika Nedir?

İşletmelerin ilgili yasalarca uymaları gereken ve almaları gereken “Zemin Kaydırmazlık Belgesi” bulunmaktadır bizlerde bu belgeyi firma ve sektör yetkilisi olarak işlem bittiğinde sizlere veriyoruz. Bu sayede 5 Yıl boyunca zemin kaydırmazlık belgesi sahibi olmuş oluyorsunuz.

Whatsapp Görüşmesi
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?