SSS

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Uygulama sonrası zemin, özel bir bakım ya da özel bir temizleme yöntemi gerektirmez. Yalnızca, toz halde bulunan temizleyiciler ve sabun gibi yağ içeren maddeler, zemindeki gözenekleri zamanla doldurup zeminin kaymaya karşı direnci azaltacağından, kullanılmamalıdır. Günlük kullanılan temizlik maddeleri ile düzenli temizliğe devam edilerek, zeminde yağ, kir, kalıntı gibi katmanlar oluşması engellenmelidir. Düzenli temizlik, zeminin ıslakken daha güvenli olma özelliğinden maksimum sürelerde faydalanmak için önemlidir.
Hayır, uygulama sonrası koku yapmaz.
Zemin üzerindeki insan trafiğine ve zeminin temiz tutulmasına bağlı olarak yıllarca etkisini korur. Tekrar tekrar uygulama gerektirmez. İsteğe bağlı olarak uygulama yenilenebilir.
Hayır, bekleme süresi yoktur. Zemin, uygulama sonrası hemen kullanıma açılabilir.
Hayır, zeminde kalıntı bırakmaz.

Evet. Islak zeminde sağladığı kaymaya karşı direncin görünmez etkisi hem çıplak ayakta ve çorapta, hem de ayakkabı da kendini kuvvetli bir şekilde hissettirir.

Hayır. Doğru uygulama yöntemi ile zeminin doğal görünümünü bozmaz. Tüm zeminlerin yapısı aynı olmadığından bazı parlaklığı yüksek zeminlerde parlaklığın bir miktar azalmasına yol açabilir. Ancak görünümü fark edilir şekilde değiştirmez.