İçeriğe geç

Sık Sorulanlar

Sık Sorulanlar


Zemini, hem çıplak ayak hem de ayakkabı için kaymaz hale getirir mi?

Evet. Islak zeminde sağladığı kaymaya karşı direncin görünmez etkisi hem çıplak ayakta ve çorapta, hem de ayakkabı da kendini kuvvetli bir şekilde hissettirir.

Ne kadar süre etkilidir? Tekrar uygulama gerektirir mi?

Zemin üzerindeki insan trafiğine ve zeminin temiz tutulmasına bağlı olarak yıllarca etkisini korur. Tekrar tekrar uygulama gerektirmez. İsteğe bağlı olarak uygulama yenilenebilir.

Zeminde kalıntı bırakır mı?

Hayır, zeminde kalıntı bırakmaz.

Koku yapar mı?

Hayır, uygulama sonrası koku yapmaz.

Bakım gerektirir mi? Özel bir temizlik yöntemi var mıdır?

Hayır. Uygulama sonrası zemin, özel bir bakım ya da özel bir temizleme yöntemi gerektirmez. Yalnızca, toz halde bulunan temizleyiciler ve sabun gibi yağ içeren maddeler, zemindeki gözenekleri zamanla doldurup zeminin kaymaya karşı direnci azaltacağından, kullanılmamalıdır. Günlük kullanılan temizlik maddeleri ile düzenli temizliğe devam edilerek, zeminde yağ, kir, kalıntı gibi katmanlar oluşması engellenmelidir. Düzenli temizlik, zeminin ıslakken daha güvenli olma özelliğinden maksimum sürelerde faydalanmak için önemlidir.

Zeminin görünümünü bozar mı?

Hayır. Doğru uygulama yöntemi ile zeminin doğal görünümünü bozmaz. Tüm zeminlerin yapısı aynı olmadığından bazı parlaklığı yüksek zeminlerde parlaklığın bir miktar azalmasına yol açabilir. Ancak görünümü fark edilir şekilde değiştirmez

Uygulama sonrası bekleme süresi var mıdır?

Hayır, bekleme süresi yoktur. Zemin, uygulama sonrası hemen kullanıma açılabilir.

Garanti / Sertifika veriliyor mu?

Evet Firmamızın yaptığı Kaydırmaz zemin uygulamaları sonrasında Kurum veya kuruluşunuza sertifika verilmektedir.